Zbulohet: Ja kujt ia dedikojnë Shyhreti dhe Learta projektin e ri

By

Një fotografi e përbashkët e Shyhretes dhe Leartës ngjalli dyshime për një projekt të ri të përbashkët mes vjehrrës e nuses, gjë që u konfirmua shpejt në rrjete sociale gjatë ditës.

Por, një tjetër detaj paska mbetur i pa zbuluar.

Fjala është për njeriun që ky projekt i përbashkët i dedikohet.

Përmes rrjeteve sociale, Shyhretja dhe Learta kanë bërë të ditur se do t’i këndojnë të madhes, bilbilit të muzikës shqipe, Nexhmije Pagarushës.

View this post on Instagram

I këndojmë të madhes Nexhmije Pagarusha ❤️

A post shared by Learta Jakupi (@leartajakupi) on

Artikuj të ngjashëm