Kapitull i ri: Brenda shtëpisë luksoze të Dua Lipas (FOTO)

By

21 vjeç, me një karrierë që do e donte secili, një të ardhme edhe më të ndritur dhe me pak pengje të mbetura në jetë.

E në të njejtën linjë ka qenë edhe veprimi i fundit i këngëtares Dua Lipa që ka përmbushur diçka që i mungonte paraprakisht – një shtëpi personale.

Duke qenë se me fitimet në koncerte e aktivitete tjera është mirë, Dua ia ka dalë të bëj një supër investim, e vetme, duke përmbushur një tjetër aspekt që i mungonte – shtëpia personale.

Lajmin se tashmë apartamenti është blerë, u bë i ditur nga vetë këngëtarja përmes rrjeteve sociale.

Në fotografitë në fjalë krahas saj u panë edhe prindërit të cilët po i jepnin një vizitë çatisë së re të vajzës së tyre. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm