Brenda festës së ditëlindjes së Sonit (VIDEO)

By

Këngëtarja e njohur Soni Malaj festoi ditëlindjen pak ditë më parë.

View this post on Instagram

Shikimi flet dhe buzeqeshja konfirmon 😀Faleminderit @dentalcare_one per kujdesin profesional te dhembeve te mija

A post shared by SONI MALAJ (@soni_malaj) on

Në një rreth të kufizuar të personave të afërt shkaku i pandemisë, Soni fitoi një kujtim të bukur, përkundër situatës.

E së fundmi, ajo ka zbuluar më shumë nga eventi duke ndarë një përmbledhje të festës në rrjete sociale, shoqëruar me falenderimet përcjellëse për të pranishmit.

Video brenda ditëlindjes së Sonit, më poshtë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm