Kallashi nuk ndalet, ‘Kobra City’ merr vetën brenda dy ditëve

By

Shkrumbi i lokalit ‘Kobra City’ të valltares Donjeta Kosumi e njohur me emrin artistik Kallashi, ishte kryetema e ditëve të fundit.

Aksioni që përngjante në një skenë filmi, me djegie me shishe benzini dhe rrahje të personelit duket se nuk i ka lënë shenjë Kallashit.

Kjo e fundit, përmes një postimi ka bërë të ditur se brenda dy ditësh do hapet lokali ‘Kobra City’ që do pasohet me atë që e ka quajtur ‘Mbretëria Kobra City’.

Miq te dashur pershendetje deshta me ju sqaru disa gjera mbrenda 2 dite dot hapet lokali Kobra City perkohesisht derisa te ndertohet Mbreteria Kobra City ju dua te gjithe ve. Shume shpejt suprize – ka shkruar ajo. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm