Kader dhe Edona debatojnë pas asaj që ndodhi në Prime

By

Dy banoret e Big Brother VIP Kosova, Edona dhe Kaderi kanë debatuar pas asaj që ndodhi në ‘Prime’.

Kaderi i ka thënë Edonës se nuk dëshiron të dal keq në sytë e familjes, përcjell Klankosova.tv.

“T’i duhesh me ditë që edhe unë kam familje, as ti nuk ki qef me dal keq në sy të familjes, as unë nuk kam qejf”, është shprehur ajo.

Artikuj të ngjashëm