Kaci numëron ankesat që ka për stafin e tij të punës

By

I ftuar në Prive, ishte Kaci, artisti që qëndron pas stileve më të bukura të flokëve që kemi parë.

Jashtë zonës së tij të ekspertizës, Kaci na e prezantoi veten në një frymë më ndryshe.

Ai u përgjigj në “50 pyetjet” e Prive dukë na zbuluar shumë nga planet e tij, jeta dhe profesioni.

Një nga pyetjet ishte se çfarë ankesa ka ai për stafin e tij.

“Buzëqeshja, veshja, duhet t’i telefonoj 100 herë”, shprehet artisti i flokëve.

Ndiqni të plotë intervistën në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm