Ka një muaj që janë ndarë, por ka një gjë që po bashkon çiftin e famshëm!

By

Ish-çifti Shawn Mendes dhe Camila Cabello u panë dje në Miami për herë të parë që nga ndarja e tyre një muaj më parë.

Ata po shëtisnin nëpër një park me qenin e tyre të përbashkët Tarzan, dhe kjo thjesht duket si një moment i mirë bashkë-prindërimi.

Exes Shawn Mendes, Camila Cabello seen walking dog together

Ata të dy duken goxha të qetë dhe padyshim që nuk kanë frikë të fotografohen pasi po shëtisnin lirshëm.

Nuk ka dyshim se ndoshta ka pasur ndjenja të sikletit, trishtimit dhe ankthit në këtë rast – veçanërisht nëse kjo është hera e parë që ata e shohin njëri-tjetrin që nga ndarja e tyre në nëntor.

Por nga pamja e jashtme, ata dukeshin rehat dhe të kënaqur, sikur vërtet po përpiqeshin të mësoheshin me këtë sezon të ri të marrëdhënies së tyre.

Kjo është mënyra e tyre për të thënë se ishin të ligjshëm në deklaratën e tyre të ndarjes kur tha: “Ne e filluam marrëdhënien tonë si miqtë më të mirë dhe do të vazhdojmë të jemi miqtë më të mirë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm