A heziton t’ju përshtatet kërkesave të klientëve në grim, Vjosa Metaj-Cena? (VIDEO)

By

Pyetjeve provokative të Prive, këtë të shtunë iu përgjigj grimerja e njohur Vjosa Metaj-Cena.

Ajo tregoi nëse heziton t’ju përshtatet kërkesave të klientëve në grim, çka urren, a duhet të nënshtrohet femra dhe nëse do të ishte burrë a do të ishte kazanova?

Përveç këtyre, Vjosa tregoi kush është këngëtarja e saj e preferuar.

Të gjitha përgjigjet i kuptoni përmes videos së mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm