Johnny Rapaj vjen me ‘Se meriton’ nga Puerto Rico

By

Pas suksesit të këngës me Majk dhe Ermal Fejzullahun, Johnny Rapaj ka ardhur me një projekt të ri muzikor.

Kënga titullohet ‘Se meriton’, ka vulë të Nurtel, me tekst të Johnnyt e Dardyt dhe me mix master të Big Deal records.

E veçanta është videoklipi i realizuar në Puerto Rico.

Ndiqeni të plotë në vijim këngën. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm