Jo një, por dy sezone të reja do të vazhdojnë nga “La Casa de Papel”

By

Të premten është publikuar sezoni i katërt i serialit hit të momentit “La Casa De Papel’ e cila u kthye në temë disktumi gjithandej.

Mirëpo, përfundmi i saj la të nënkuptohet se do të ketë një sezon të pestë, mirëpo duket se nuk do të mbaroj me kaq.

Media britanike “Express” ka raportuar sot se produksioni ka nënshkruar kontratë edhe për dy sezone të reja, kështuqë sipas saj do të kemi pjesën e pestë dhe të gjashtë të këtij fenomeni televiziv.

Mirëpo, akoma nuk dihet datat se kur do të publikohet ato./Prive.al

Artikuj të ngjashëm