Ku e ka planifikuar lindjen e vajzës, Jonida Vokshi? (VIDEO)

By

Prezantuesja dhe aktorja e njohur Jonida Vokshi, së shpejti do të bëhet nënë.

Ajo dhe bashkëshorti i saj Besnik Krapi, janë në pritje të një vajze dhe pikërisht për këtë ajo ka folur në një intervistë dhënë për Prive.

Jonida foli për emrin e vajzës si dhe për planifikimin e lindjes.

Për të tjera detaje, klikoni në videon e mëposhtme për të parë të plotë intervistën e plotë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm