Morena shfaqet tërheqëse nga shtrati (FOTO)

By

Morena Taraku, jo më kot mbajti kurorën e Miss Kosova në vitin 2008.

Ndonëse që atëherë bukuroshja ka ndryshuar shumë në pamje, ajo mbetet jashtëzakonisht tërheqëse.

Madje palestra ka kryer goxha punë në fizikun e saj, dhe Taraku sot gëzon forma fantastike.

Imazhi i fundit i publikuar nga ajo e paraqet modelen e shndërruar në këngëtare si një vajzë shumë seksi.

Nga shtrati ajo ka provokuar ndjekësit e saj në Instagram, duke shfaqur pak edhe gjoksin. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm