Ja sa kushton makina e sapoblerë nga Adelina Tahiri! (FOTO)

By

Këngëtarja e njohur nga Shkupi, Adelina Tahiri, ditën e djeshme vendosi ta ‘shpërblejë’ veten me një makinë super luksoze të tipit Porsche Cayenne.

Me të marrë vesh këtë gjë publiku e ndjekësit e këngëtares, pyetjen e parë që i bënin vetes ishte se a thua vallë sa është çmimi i kësaj makine?!

Prive.al hulumtoi disa website që kryejnë shërbime të shitëblerjes dhe ka gjetur se një makinë e tillë kushton afro 90 000 € natyrisht nëse ajo është blerë e re.

Më poshtë mund të shikoni edhe çmimet e këtij lloji të makinës varësisht se me çfarë specifika e zgjidhni. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm