Ja ku e keni – Vjen bashkëpunimi i Irkenc Hykës dhe Kanitës

By

“Afer dhe larg” është bashkëpunimi muzikor i Irkenc Hykës dhe Kanitës.

Kënga e cila është shkruar nga Olsi Bylyku tashmë është publikuar në Youtube.

Më poshtë mund ta dëgjoni të plotë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm