Ja cili ishte njëri ndër momentet më të bukura për Argjentinën gjatë 2016-tës

By

Këngëtarja Argjentina Ramosaj ditë më parë paralajmëroi kthimin në muzikë, pasi që u pa në studio duke punuar e ri pas një pauze me ardhjen në jetë të djalit të saj.

Por siç duket Argjentina nuk e ka ndjerë edhe shumë mungesën e muzikës.

Një fotografi të postuar në rrjetin Instagram bashkë me Noan, ajo ka treguar që njëri nga momentet më të preferuara gjatë vitit 2016 ka qenë një kur shpërndan plot dashuri me të birin.

Janë të shumëta momentet kur Argjentina na prezanton me të birin ku duket se po rritet dhe po ia krijon nënës së tij hapësirën që të vazhdon me profesionin e saj, muzikën. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm