Ja çfarë ndodhë prapa një fotografie perfekte të Liberta Spahiut (VIDEO)

By

Njerëzit që ndjekin Liberta Spahiun në Instagram, kanë mundësi të shohin postime të shumta të saj.

Nga dukjet për emision e deri tek ato më të thjeshta, janë vetëm disa prej fotografive që prezantuesja shqiptare i ndanë tash e një kohë me publikun.

Por çfarë ndodhë për një fotografi perfekte në të shumtën e rasteve?

Në vlogun e radhës të publikuar javën e kaluar, mund të shihni se çka i ndodhë Libertës teksa Alaudini po përpiqej të kapte një imazh të bukur.

Ndiqni videon e mëposhtme dhe do të shihni shumëçka./Prive.al

Artikuj të ngjashëm