Skerdi sqaron një herë e mirë raportet me RedBox (VIDEO)

By

Vitin e kaluar, Skerdi hoqi dorë nga menaxhmenti (studio muzikore RedBox) për të vazhduar rrugën i vetëm në muzikë.

Së fundmi, ai është parë me grupin në Shqipëri në një restorant duke ngrënë darkë dhe kjo ngjalli dyshimet në publik për një rikthim të mundshëm.

Rreth kësaj çështje, artisti nga Shqipëria ka folur në Klan Kosova.

Ai sqaroi një herë e mirë si qëndrojnë raportet me RedBox dhe a po menaxhohet nga dikush.

Të gjitha i kuptoni në videon më poshtë./Prive.al

Ora e Mbrëmjes – 19.08.2020

Loja shpërblyese nga Ora e Mbrëmjes Tel: 038 603 503

Posted by Klan Kosova on Wednesday, August 19, 2020

Artikuj të ngjashëm