Irkenc Hyka dhe Capital T i këndojnë dashurisë

By

Irkenc Hyka dhe Capital T kanë lansuar këngën e re.

Bashkëpunimi i dyshes artistike titullohet “Dashnisë”.

Kënga e re vjen e shoqëruar me videoklip dhe të plotë mund ta ndiqni në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm