Çka ka të re në showbizin shqiptar? (VIDEO)

By

Emisioni Prive u rikthye, dhe si gjithmonë ju mund të kuptoni materiale ekskluzive përmes storjeve të çdo të premteje në Klan Kosova.

Çka po zihet në showbizin shqiptar?

Në videon më poshtë kuptoni materiale rreth Amit dhe Ermalit, Arbana Osmanit e Bardhit.

Kush çka po bën, e mësoni në videon më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm