Iku vera, bëhuni gati për këtë sezon

By

Vera po ikën, mirëpo kemi kujtimet që do na mbajnë ngrohtë në stinën e vjeshtës qe është në prag.

E vërtetë  që vera është stina kur ndjeheni se keni energjinë e gjithë botës për tu dukur bukur, mirëpo edhe gjatë vjeshtës mund të bëni kombinime të tilla që të ktheni kokat teksa ecni me nxitim nëpër rrugë.

Nga nuanca të ftohta blu deri në neutrale të ngrohta dhe komode, do të keni shumë zgjedhje nga ngjyrat më të freskëta të vjeshtës.

Por nuk duhet të fiksoheni vetëm pas një ngjyre! Mos kini frikë të provoni kombinimet më të bukura të ngjyrave të sezonit, madje edhe në zyrë!

Blue and Tan

Oxblood and LeopardGrey and NavyMustard and Olive

Burimi: Themuse.com

 

Artikuj të ngjashëm