Ja ku po pushojnë Ermali dhe Ariana! (FOTO)

By

Këngëtari i njohur Ermal Fejzullahu ka vendosur që personit të tij të jetës t’ia dedikojë disa ditë pushimi jashtë Kosovës

Ata kanë vendosur që destinacion kësaj here ta kenë Shqipërinë , përkatësisht qytetin e Durrësit.

Dashuria mes çiftit po vazhdon të jetë po e njejta sikurse në fillim të lidhjes së tyre biles ato vetëm sa po vazhdojnë e po rriten.

Këtë lidhje të fortë padyshim po e forcojnë edhe më tepër tre fëmijët që dyshja i gëzojnë nga martesa e tyre tashmë disa vjecare. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm