‘Hey Girl’ rikthen Kreshën dhe Lyrical Son

By

Pa shumë zhurmë dhe promovim, ndryshe prej artistëve tjerë, Mc Kresha dhe Lyrical Son kanë publikuar projektin e ri.

Kënga ‘Hey Girl’ e shoqëruar edhe me videoklip ka tekst të dy reperëve teksa për muzikën është përkujdesur Festimi dhe K-Master.

Ndiqeni të plotë më poshtë

Artikuj të ngjashëm