Dua Lipa i “thyen rregullat e reja”, rikthehet me ish të dashurin

By

Ajo u mori hovin në famë “New Rules”, që ishte një këngë me një tekst i cili u jepte mesazh vajzave që të mos kthehen më me ish të dashurit e tyre, e të lëvizin përpara me jetë.

Por 22 vjeçarja Dua Lipa, ka treguar se dashuria e vërtetë i thyen ato rregulla, pasi është parë duke u përkëdhelur me ish të dashurin e saj Isaac Carew, në Londër gjatë së mërkurës.

E fotografuar me të dashurin e saj të pashëm, Dua po shkëlqente nga dashuria.

Hitmejkerja e këngës IDGAF, kishte veshur një “bralet” të kombinuar me zinxhirë të hollë prej ari, e me një palë pantallona prej lëkure dhe një xhaketë jeans.

Fotografitë e tyre bashkë, vijnë muaj pas ndarjes me Paul Klein me të cilin Dua u lidh gjatë verës së kaluar e u nda në Janar. Këto imazhe dëshmojnë se romanca e tyre, është goxha e qëndrueshme. /Prive.al

Feeling the flames of love! Dua Lipa exhibited her tiny blue bralet as she cuddled up to her beau Isaac Carew outside Soho House in London on Wednesday after rekindling romance

Artikuj të ngjashëm