“Haxhi Pishmani”: Kylie Jenner fshin të gjitha fotografitë me vajzën

By

Modelja e famshme amerikane Kylie Jenner, ka larguar të gjitha fotografitë e vajzës së saj nga Instagrami.

Jenner që u bë nënë në fillim të këtij viti, ka një vajzë të quajtur Stormi dhe që në ditët e para të jetës, vogëlushen e prezantoi me publikun.

Megjithatë, ajo ka vendosur t’i largojë të gjitha imazhet ku shihet fytyra e së bijës. Ndoshta një gjë të tillë e ka bërë për shkak se ditëve të fundit u çua shumë pluhur rreth asaj se kush ishte babai i Stormit.

Jenner ka deklaruar të jetë reperi Travis Scott, megjithatë e bija e saj kishte një ngjashmëri të hatashme me truprojën e familjes, aziatikun Tim Chung.

Se Chung është babai i saj, u mohua nga të dyja palët ndërsa tani vjen vendimi i Jenner për t’i larguar fotografitë në rrjetet sociale. /Prive.al

https://www.instagram.com/kyliejenner/

Artikuj të ngjashëm