Përfundon seriali ‘O Sa Mirë’?

By

Seriali vendor ‘O Sa Mirë’ ka përmbyllur sezonin.

Por, ka pasur thashetheme se ky serial i cili transmetohet në Klan Kosova, po përfundon dhe nuk do të nisë as pas përfundimit të sezonës.

Se çfarë do të ndodhë me ‘O Sa Mirë’, ju tregon videoja e mëposhtme e cila ju sjell detaje./Prive.al

Artikuj të ngjashëm