‘Hajde shpirti’ dhe mos humb këngën e re nga Ronela Hajati dhe Fifi

By

Më në fund, Ronela Hajati dhe Fifi kanë publikuar bashkëpunimin e tyre.

Kënga e re titullohet “Hajde shpirti” dhe vjen e shoqëruar me videoklip.

Bashkëpunimi i ri është lansuar në të gjitha platformat e transmetimit përfshirë edhe në Youtube. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm