Greta Koçi ua plotëson dëshirën fansave (VIDEO)

By

Greta Koçi ua ka plotësuar dëshirën fansave të saj.

Ditë më parë, asaj i është kërkuar të realizojë edhe një tjetër cover dhe këngëtarja e solli sot.

Kësaj radhe, Greta këndoi në versionin e saj këngën “Tradhtare” të Danit.

“Kjo kenge me ka pelqyer gjithmone ndaj vendosa ta sjell per ju ne versionin tim. Uroj tju pelqeje dhe ta shijoni”, ka shkruar ajo në Instagram./Prive.al

Artikuj të ngjashëm