Si dy pika uji: Ja sa ngjan Ariana e Ermalit me motrën e saj

By

Ariana Fejzullahu, bashkëshortja e këngëtarit Ermal Fejzullahu po dëshmon çdo ditë e më shumë se pa u përpjekur shumë di të fitojë vëmendjen e medias duke ‘pushtuar’ portalet. 

Por, nëse ajo gjithmonë bie në sy për kombinimet në veshje dhe mënyrën e jetesës, kësaj rradhe, vëmendja është përqendruar tek diçka tjetër.

Në një prej fotove të fundit, Ariana ka dalur nga kondiktat e postimeve me vjehërritë, bashkëshortin apo fëmijët për t’i njohur ndjekësit e saj në rrjete sociale me një tjetër person shumë të dashur – motrën e saj.

Lirija, një person me shumë vlerë për Arianën mes tjerash ka mahnitur edhe për ngjajshmërinë e madhe fizike me motrën e saj që ka shkaktuar konfuzion mes personave që kanë parë foton.

Imazhi flet vetë… /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm