Greta Koçi shtatzënë, publikohen pamjet

By

Greta Koçi po bëhet nënë.

Lajmin e ka zbuluar ajo vet në rrjete sociale.

Artistja e cila prej vitesh jeton në Austri krah burrit të saj, tha se po ndjehet më e lumtur se kurrë.

Greta nuk e zbuloi gjininë, megjithatë urime të shumta mori nga ndjekësit dhe miqtë e saj.

Urime shtatzënia!/Prive.al

Artikuj të ngjashëm