Eliza Dushku rikthehet në seriale?!

By

Aktorja Eliza Dushku ka qenë një ndër emrat më të lakuara në medien shqiptare këto kohë. E gjithë kjo për shkak se ajo ka publikuar një fotografi nga martesa e vëllait të saj me një mashkull tjetër.

Reagimet jo të mira nga populli shqiptar, bëri që Dushku ta largoj foton nga llogaria e saj në instagram.

Por përpos që i dedikohet shumë familjes, Dushku prioritet ka punën. Pas disa angazhimeve në projekte filmike ajo kthehet në seriale.

Eliza është bërë pjesë e një seriali që do të publikohet në vitin 2016 dhe mban emrin ‘Banshee’./Prive.al

Artikuj të ngjashëm