Greta Koçi po sjellë një bashkëpunim me…

By

Bashkëpunimi i saj i fundit ishte me reperin Genc Prelvukaj dhe doli të jetë një projekt shumë i suksesshëm që u publikua gjatë verës.

“Nuk ka dashni”, e Greta Koçit dhe e Gencit dhe mori me miliona klikime në Youtube dhe ishte ndër këngët më të dëgjuara gjatë verës.

E tani Greta ka paralajmëruar një tjetër këngë e cila do të jetë në duet. Në njoftimin që ka bërë në Instagram ajo nuk e potencon se kush do jetë partneri i radhës në këngën e re. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm