Orinda Huta në fustanin e bardhë!

By

Këngëtarja dhe prezantuesja Orinda Huta ka publikuar një fotografi ku shihet në fustanin e bardhë. Por jo, Orinda nuk është martuar. Imazhi është shkrepur në prapaskenën e një sfilate ku ka parakaluar Huta në vitin 2009.

Orinda është duke bashkëjetuar me antarin e Produkt 28, Turjan Hyskën i cili aktualisht punon në Vizion Plus së bashku me prezantuesen.

Martesa është në planet e tyre por që akoma nuk ka asgjë konkrete.

Artikuj të ngjashëm