Gold Ag e Shyhrete Behluli zbulojnë surprizën (FOTO)

By

Gold Ag dhe Shyhrete Behluli kanëz zbuluar surprizën.

Artistët njoftuan se më 24 shtator vjen dueti i tyre me titull ‘Ah Kosovë’.

Sipas titullit të këngës ata i këndojnë gurbetit dhe e sjellin me videoklip emocionues.

Goldi dhe Shyhretja kanë bashkëpunuar edhe më parë duke korrur sukses të madh./Prive.al

Artikuj të ngjashëm