Dalin pamjet e para të klipit të ri të Nora Istrefit

By

A jeni gati për Nora Istrefin?

Artistja shumë e njohur shqiptare ka njoftuar se projekti muzikor tash është gati.

Ajo tregoi se ‘Ciao’ vjen nesër dhe publikoi pak sekuenca të videoklipit.

Për projektin muzikor u kujdesën Yll Limani dhe Fatjon Miftari./Prive.al

Artikuj të ngjashëm