Gjyshërit e Ledri Vulës po shijojnë këngën e tij të re në maksimum (VIDEO)

By

Ledri sapo ka publikuar një video të gjyshërve të tij duke vallëzuar dhe duhet të jetë postimi më i ëmbël që keni parë kohëve të fundit të Instagram.

Ne video shihen dy gjyshërit e tij duke vallëzuar me këngën e tij të re “Prej inatit” që sapo u lansua .

Në postimin në llogarinë e tij në Instagram, reperi shkruan:

“Kur jam i lodhur ose pa humor, thjesht ndërroj dhomë dhe qëndroj me dy personat më pozitivë në jetën time. Gjyshërit e mi, gjithmonë në humor për vallëzim me çdo këngë timen.”

Artikuj të ngjashëm