Gjoni: Nëse më lind djalë do t’ia lë emrin Arkimed, emrin e Stresit (VIDEO)

By

Gjoni ka bërë një bisedë me Andin dhe Mbresën në oborr.

Ai ka treguar se ka filluar të mendojë për emrin e fëmijës që së shpejti do të vije në jetë, përcjell Klankosova.tv.

Ai u shpreh se nëse foshnja është djalë, do ta quajë Arkimed, pra me emrin e Stresit.

“Nëse më lind djalë, dua t’ia lë Arkimed, emrin e Stresit”, u shpreh tutje Lugati.

Artikuj të ngjashëm