Gjiko e zbulon, kaq fëmijë do me Elitën

By

U martuan në shtator të vitit të kaluar dhe tashmë janë bërë prindër.

Gjiko i cili muaj më parë e provoi ndjenjën e të qenit baba, meqë i erdhi në jetë një djalë, i ftuar në Nd’rrimin e Natës, ka folur për prindërimin.

Ai madje ka thënë se ai dhe bashkëshortja e tij Elita Rudi, nuk do e lënë me vetëm një fëmijë. Në intervistë me Alaudin Hamitin, reperi ka thënë se do që të bëjë më shumë fëmijë pasi që po i pëlqen të jetë baba.

“Tre janë mjaftueshëm. Tre do t’i bëjmë”, ka deklaruar reperi.

Intervistën e plotë mund ta gjeni në linkun më poshtë:

Artikuj të ngjashëm