Gjesti ‘hot’ i Blerandos në skenë ‘ndez’ rrjetin

By

Finalisti i Big Brother VIP Kosova 2, Blerando duket se i ka përvishur mëngët për atë që di të bëjë më së miri, performancat.

Ai sot ka qenë i ftuar në një prej klubeve të Zvicrës ku përballë një audience 100 përqind femërore, ka interpretuar hitet e tij.

Turma ka qenë elektrizuese me Blerandon që ka ngritur temperaturat edhe më shumë me ngjitjen në skenë ‘shirtless’ dhe lëvizje sensuale të cilat janë komentuar jo pak.

Një pjesë e ndjekësve e kanë komentuar si skenik e të tjerë të tepërt këtë veprim që po shkakton shumë zhurmë në rrjet!

Për më pak fjalë, videot në vijim i thonë të gjitha! /prive.al

Artikuj të ngjashëm