Genta ndryshon tërësisht pamjen pasi u bë nënë (FOTO)

By

Genta Ismajli ka ndryshuar pamje.

Para pak javësh, artistja solli në jetë binjakët dhe ky ndryshim e freskoi atë me epitetin e ri e të qenit nënën.

Blue Ivy dhe Icon janë fëmijët e saj dhe Usta, për të cilët po presim fotografi pasi ata tashmë kanë edhe llogari zyrtare.

Si ju duket Genta me ndryshimin e ri?/Prive.al

Artikuj të ngjashëm