Genta Ismajli shtatzënë?

By

Para pak ditësh, ka qarkulluar lajmi se Genta Ismajli është shtatzënë.

Në mediat rozë thuhej se këngëtarja dhe i dashuri i saj turk, Usta, do të bëhen prindër së shpejti madje ishin në përgatitje të një babyshoëer.

Në videon më poshtë mund të kuptoni detaje rreth lajmit të shtatzënisë së artistet e cila pak javë më parë lansoi këngën e re me Marselin./Prive.al

Artikuj të ngjashëm