Gent Fatali e pranon publikisht lidhjen e dashurisë

By

Gent Fatali është një ndër reperat më të suksesshëm, më të dashur dhe të njohur për publikun shqiptar, i cili i ka dhuruar shumë hite publikut të cilat janë shumë të suksesshme dhe të adhuruara.

Lidhja e tyre u zbulua nga mediat e më pas çifti nisën të postonin foto në rrjete sociale. Edhe pse Gent Fatali nuk e ka konfirmuar ndonjëherë publikisht që është në një lidhje me Rozafën, postimet e tij na vërtetojnë që po.

Reperi i njohur ka qenë i ftuar tek “Rudina”, ku gjatë emisionit, moderatorja e pyeti:

“Është i dashuruar Gent Fatali?”

“Ndoshta është i dashuruar”- është përgjigjur Genti.

I pyetur si duhet të jetë vajza ideale, reperi u përgjigj:

“Duhet të jetë si Rozafa. E bukur, e qetë, e kuptueshme, më jep suport”.Kështuqë, ai sapo konfirmoi lidhjen e tij me motrën e reperes së njohur Loredana Zefi, ku nuk na mbetet të themi veçse urime dhe se janë një çift shumë i bukur dhe i adhuruar të cilët përshtaten mjaft mire me njëri-tjetrin.

View this post on Instagram

🥑🥑

A post shared by G e n t F a t a l i (@gentfatali) on

 

 

Artikuj të ngjashëm