Gati për bashkëpunimin turk të Shyhrete Behlulit?

By

Është finalizuar dueti i parë mes Shyhrete Behlulit dhe artistit të njohur turk Sinan Akcil.

Lajmi u bë i ditur nga vet artistët të cilët postuan fotografi bashkë duke bërë shqiponjën me duar. Shyhretja udhëtoi drejt Turqisë dhe qëndroj disa ditë atje për këtë bashkëpunim.

E sot, këngëtarja na zbuloi detaje të reja sa i përket këngës së re.

“Jam shqiptar” do të lansohet ditën e nesërme (21 tetor) në ora 18:00.

Më poshtë mund një ndiqni në sekuencë të shkurtër, të asaj që do të jetë videoklipi i këngës. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm