Gashi u prezanton ndjekësve pedikyrin që ka bërë

By

Artistët botërorë janë ata që po qojnë tendencat e fundit kah rrafshi i neutralitetin sa i përket gjinisë.

Së fundmi ai postoi në llogarinë e tij në Instagram një foto teksa prezantonte pedikyrin e tij portokalli.

Ndonëse reagimet ishin të ndryshme, ai u komplimentua shumë për ngjyrën që zgjodhi dhe  se po kujdeset për veten në këtë mënyrë. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm