Gashi feston ditëlindjen dhe ky është gjesti i veçantë që bën

By

Reperi i njohur shqiptar feston sot ditëlindjen.

4 tetori është datë e veçantë për Gashin, dhe këtë na e tregoi edhe përmes rrjeteve sociale.

Gashi poashtu zbuloi se çdo vit ua bën një dhuratë prindërive të tij.

Kësaj radhe, artisti i njohur ndërkombëtarisht ua ka blerë  një veturë të tipit BMW foton e të cilës e postoi në Instagram.

Kujtojmë që Gashi ka arritur sukses me projekte të shumta muzikore dhe ka mbajtur turne gjithandej botës.

Shumë urime për Gashin!/Prive.al

Artikuj të ngjashëm