Ganja gjen një rrugë të paasfaltuar në Drenicë! (VIDEO)

By

Deputetja e Kuvendit të Kosovës, Ganimete Musliu ishte protagonistja e radhës në rubrikën Videoselfie të emisionit NIN.

Ajo tregoi një ditë të saj, që nis në Prishtinë e zhvillohet në Skënderaj ku një herë në javë diskuton me banorët në lidhje me problemet që i preokupojnë ata.

Rrugës, Ganja ndan një moment me kamerën ku i bie të kalojë në një rrugë të paasfaltuar, për të dëshmuar se ky rajon nuk është i asfaltuar deri në atë masë sa mendohet dhe ende ka nevojë për investime.

Videon e plotë mund ta ndiqni më poshtë

Artikuj të ngjashëm