Fotoja e re është më e bukura që keni parë nga Roberti dhe Renée

By

Se këngëtari Robert Berisha është një baba i përkushtuar kjo nuk paraqet në fakt asnjë dilemë.

Këtë Roberti e dëshmon pothuajse çdo ditë përmes postimeve të tij ku shfaqet me të bijën, Renée nga dhoma e gjumit deri tek kopshti i lodërave.

Por nëse në shumicën e rasteve fotot e Robertit kanë në fokus vetëm princeshën e vogël, më e reja shfaq një moment tejet të ëmbël babë e bijë.

Këngëtari i hitit ‘Të dua’ shfaqet i shtirë me Renée e cila fle e qetë në krahun e tij.

Kjo fotografi nga ndjekësit e shumta është konsideruar si një prej më të mirave të Robertit me princeshën e vogël. /Prive.al/

media-share-0-02-04-caff7f25573fc183be9cba49f5d20b5eb32a192b074429a56c4b7777f52fcec4-d8e6c9f8-9dd5-463f-9d66-d4dfe2d8cacb

Artikuj të ngjashëm