Fotografitë e Gigi Hadid shtatzënë janë imazhet më të bukura që do të shihni sot

By

Supermodeljla Gigi Hadid sapo ka zbuluar barkun e saj të rrumbullakosur.

Megjithëse ajo mbajti të fshehtë shtatzëninë, më pas e konfirmoi kur mediat e zbuluan për mbarë botën.

Mami e ardhshme Gigi Hadid ndezi Instagramin të mërkurën duke shpërndarë disa fotografi mahnitëse nga fotosesionet e saj të maternitetit.

Supermodelja 25-vjeçare dhe këngëtari Zayn Malik janë në pritje të fëmijës së tyre të parë së bashku.

Në foto bardhë e zi ajo shkruan, “Po rrisë një engjëll”.

View this post on Instagram

growin an angel 🙂

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid) on

E në fotot tjera që ajo publikoi shkruan, “Po e gëzoj këtë kohë. E vlerësoj gjithë dashurinë dhe urimet tuaja”. /Prive.al

View this post on Instagram

7.26.20 🕊

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid) on

 

Artikuj të ngjashëm