Loredana e do edhe një fëmijë…

By

Loredana ka shprehur dëshirë për një fëmijë tjetër.

Ajo postoi një fotografi të vajzës Hanës, mbi të cilën shkroi se ‘ka nevojë për një foshnje tjetër’.

Ndërkohë, reperja aktualisht është nënë beqare pasi ajo dhe Mozzik kanë ndarë rrugët tash e disa muajve pas shumë tentativash për të qenë bashkë.

Shikoni më poshtë postimin./Prive.al

Artikuj të ngjashëm