Floriani i shkruan privatisht Cristiano Ronalods – ja kërkesa që pati (FOTO)

By

Derisa është duke u zhvilluar loja Real Madrid vs. Bayern, Floriani kërkoi diçka nga Cristiano Ronaldo.

Këngëtari postoi mesazhet të cilat ia dërgoi yllit të futbollit, në llogarinë e tij në Instagram, dhe e etiketoi atë.

“Kqyr jepe naj gol aty ne Bayern”, ishin disa nga fjalët që Floriani ia shkroi Ronaldos privatisht në Instagram.

Por, fatkeqësisht artisti i ri nuk mori përgjigje nga ai, e për atë që Floriani ia kërkoi futbollistit, mbetet ta shohim në fund të lojës nëse e realizon apo jo./Prive.al

View this post on Instagram

@cristiano 🔥🔥🔥😂

A post shared by Florian Beqiri (@iamfloriani) on

Artikuj të ngjashëm