Flet Policia: Ky është bilanci i përleshjes

By

Prive.al ka kontaktuar Policinë e Kosovës që e ka konfirmuar incidentin mes Cozman dhe Noizyt.

Sipas organeve të rendit, tre persona janë arrestuar dhe një i plagosur është dërguar në emergjencë.

Së shpejti detaje të reja.

 

Artikuj të ngjashëm